Nerozumíte konopným strainům? Kontaktujte nás, rádi s výběrem pomůžeme, případně můžete vybírat dle kategorie NEJPRODÁVANĚJŠÍ. 

Jak se orientovat v nabídce konopných semen?

První dělení je jestli chcete semínka konopí určená pro outdoor pěstování venku, nebo indoor pěstování uvnitř pod umělým osvětlením.

Další základní rozdělení je na Feminizované semena a Regular, neboli Standartizované. Feminy jsou pouze samičí rostliny, určené primárně k vysokým sklizním bez semen. Regular semena jsou namíchaná semínka samičí i samčí, vhodná pro šlechtění a množení. 

Dále záleží jestli se rozhodnete pro Feminizované, nebo pro Samonakvétačku, neboli Autoflowering. Feminizované semena potřebují stabilní světlo a dostatek času na zrání. Autoflowering semínka nejsou závislá na fotoperiodě a přepínají na květ automaticky v dobu na kterou jsou nastavené. Autoflowering odrůdy se dají pěstovat i dvakrát za sezónu. 

Také si můžete vybírat mezi indicou a sativou, můžete zohledňovat obsah THC a léčivého CBD, chuť, genetiku, dobu zrání, velikost a především výnosy. 

V případě dotazů nás kontaktujte, myslete na to, že v České republice není klíčení povoleno, semínka prodáváme pouze pro sběratelské účely! Z tohoto důvodu vám nejsme oprávněni radit jak pěstovat konopí ze semen. Veškeré texty jsou pouze k informativním a studijním účelům.